Sitemiz Tekrardan aktiftir. lütfen çalışmayan albümleri yorum yazarak bize bildirin sizler için düzeltelimSibel Can 2014 son albüm Galata Dinle

19 Şubat 2014 Yazan  
Kategori Albüm Dinle

Sibel Can 2014 son albüm Galata

Sibel Can 2014 son albüm Galata

DMC etiketiyle müzik marketlerdeki yerini alacak albümün çıkış şarkısı ‘Kış Masalı’ okunduğu ilk andan itibaren müzik severlerin büyük beğenisi ve ilgisiyle karşılandı. Albümün en büyük sürprizleri arasında yer alan ve albüme de adını veren Halil Sezai’nin bestesi olan Galata, genç popçu Berksan’ın şarkısı Narsist ve Oh Oh, bir Sezen Aksu bestesi olan Şükran, Serdar Ortaç’ın Nihayet ve Fettah Can’ın Erkek Erkeğe ve müzik dünyasının önemli isimlerinin imzasını taşıyan parçalar önümüzdeki günlerde müzikseverlerin kısa sürede dillerine düşecek ve sevilecek.

Albümün fotoğrafları için Güneş Kazdal’ın objektifi karşısına geçen Sibel Can, iki gün boyunca Galata, Galata Köprüsü, Taksim ve Mısır Çarşısı’nda poz verdi. Fotoğraf çekimleri sırasında bir ara kapalı çarşının çatısına da çıkan Sibel Can, zorlu şartlara ragmen en iyi fotoğrafı yakalayabilmek için uğraştı. Yoğun konser programı arasında tüm vaktini stüdyoda geçirerek albümü tamamlayan Sibel Can, Kış Masalı şarkısının klibini de çekti. Sibel Can yeni album şarkılarını dinleyicileriyle sık sık buluşturabilmek için yoğun konser programına devam edecek.

 

Albümdeki Eserler

 1. Kış Masalı
  Söz & Müzik: Adem Gümüşkaya
 2. Galata
  Söz & Müzik: Halil Sezai Paracıkoğlu
 3. Narsist
  Söz & Müzik: Berksan Özer
 4. Gurur
  Söz & Müzik: Halil Sezai Paracıkoğlu & Serhat Karayiğit
 5. Güzel
  Söz: İsra Gülümser     Müzik: Amr Mostafa
 6. Şükran
  Söz & Müzik: Sezen Aksu
 7. Oh Oh
  Söz & Müzik: Berksan Özer
 8. Erkek Erkeğe
  Söz: Cansu Kurtcu     Müzik: Fettah Can & Cansu Kurtcu
 9. Bırak Konuşsunlar
  Söz & Müzik: Cansu Kurtcu
 10. Yarım Bıraktın
  Söz: Neşe Şen     Müzik: Cem Yıldız
 11. Nihayet
  Söz & Müzik: Serdar Ortaç
 12. Galata (Version)
  Söz & Müzik: Halil Sezai Paracıkoğlu

YorumlarYorumlarinizda resiminizin guzukmesi icin, gravatar a abone olun!